הצהרת נגישות

עודכן 03-02-2022

אנו באולסייל מאמינים שלכולם, ללא יוצא מן הכלל, מגיע ליהנות מהביקור באתרנו, ולכן אנו משתדלים שהאתר יהיה נגיש וברור ויאפשר גלישה נוחה לנעזרים בטכנולוגיות מסייעות.


אולסייל נוקטת את מירב המאמצים והמשאבים על מנת לספק לכלל לקוחותיה שירות שיוויוני, מכובד ונגיש ומקצועי בהתאם לחוק שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות תשנ"ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו.

הסדרי נגישות בנקודת האיסוף העצמי הממוקמת במחסני אולסייל ברחוב המלאכה 1 נתניה

מוקד שירות הלקוחות:

נגישות אתר האינטרנט:

האתר מותאם לרמת נגישות AA. אתר האינטרנט נגיש ומאפשר לאנשים עם מוגבלות לגלוש באות רמת יעילות והנאה ככל הגולשים. אתר זה עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות התשע"ג-2013 עם כניסתכם לאתר יופיע קישור בחלקו התחתון של האתר קישור לתפריט נגישות ובו מספר אפשרויות הנגשה, יכולת לשנות את ניגודיות הצבעים מבהיר לכהה, יכולת להגדיל את גודל הכיתוב והתכנים, להדגיש קישורים ועוד. ניתן לנווט בין האפשרויות השונות בקלות באמצעות סרגל הניווט.


גלישה מלאה באמצעות מקלדת:

ניתן לדלג בין האזורים בעמוד בעזרת כפתור ה TAB. להכנס לכל אזור, או להפעיל כפתורים בעזרת כפתור הENTER. ניתן לחזור אחורה על העמוד בעזרת השילוב SHIFT +TAB.


חשוב לציין כי על אף מאמצינו להנגיש את כלל הדפים ייתכן שיתגלו חלקים או יכולות באתר שטרם הונגשו או שלא הונגשו כראוי. במידה ונתקלתם בבעיית הנגשה אנא הפנו את תשומת ליבנו ע"י אחת מדרכי ההתקשרות הבאות:


שירות לקוחות כללי של אולסייל:

מייל: support@olsale.com
טלפון: 09-9720000


אתר: פנייה באמצעות "צור קשר"

https://www.olsale.co.il/Service.aspx


רכז נגישות אולסייל:

שם: ברק ניסים
מייל: accessibility@olsale.com
טלפון: 09-9720000
בפנייתכם אנא ציינו את סוג הדפדפן ולספק מידע רחב ככל הניתן לרבות הוספת קישורים מהאתר לדפים אשר נתקלתם בה בבעיית נגישות.