רמקול Hi-Fi חכם עם משטח טעינה אלחוטי Belkin SOUNDFORM ELITE

מק"ט: 152194
מספר מכירה: 23033581
-12855178388.0025
קנה עכשיו ב - 799
3% הנחה מיידי בהזנת קוד קופון: OLSALE
  • ה- SoundForm Elite הוא רמקול Hi-Fi חכם, פרי שיתוף פעולה בין מומחי הסאונד ב- Devialet בשילוב יכולות הטעינה האלחוטית של Belkin.
  • הרמקול מעוצב בצורה שנועדה להתאים לגלי הקול כך שהחדר יתמלא בסאונד מדהים ועוצמתי. טכנולוגיית הסאונד הייחודית של Devialet מאפשרת לסאונד להישמע הכי קרוב לאיך שההקלטה המקורית נשמעת, עם באסים מודגשים ויכולת לתת תשומת לב לפרטים הקטנים בכל עוצמת שמע שתבחרו.
  • הרמקול מגיע עם תמיכה מלאה ב- Google Assistant, כך שניתן באמצעותו לנגן מוזיקה באמצעות פקודות קוליות, להשתמש בחיפוש גוגל, לנהל משימות ביומן ולשלוט בהתקנים בבית – הכל בעזרת הקול וללא מגע ידיים.
  • הרמקול יכול להתחבר לרמקול SoundForm Elite אחר או לכל רמקול שתומך ב- Google Assistant, ליצירת חוויה של האזנה מתמשכת (מולטי-רום) בכל חדרי הבית.
  • הפיצ'ר המרכזי של הרמקול הוא יכולת הטעינה האלחוטית המשולבת בו. רק מניחים את הנייד על כן הטעינה המובנה במכשיר, והטעינה מתחילה מאליה (במכשירים תומכים). טכנולוגיית Push-Push של Devialet מבטלת את הויברציות של השמע ומבטיחה שהמכשיר יישאר יציב בעמדתו במהלך השימוש.
  • הרמקול מעוצב בצורה קומפקטית המתאימה לכל פינה בכל חדר בבית. למרות גודלו הקטן, הוא עוצמתי ביותר- מספיק בשביל למלא בסאונד כל חדר בבית שתבחרו עבורו.


רמקול BELKIN דגם SOUNDFORM ELITE -


מספר מכירה
23033581

תשלומים
עד  36  תשלומים ללא ריבית
זמן אספקה
עד 7 ימי עבודה מיום קבלת אישור העסקה מטעם חברת האשראי
דמי טיפול ומשלוח
משלוח חינם
אחריות
שנה ע"י ביקונקט
אמצעי תשלום
מכבדים את כל סוגי האשראי התקפים בישראל,למעוניינים לשלם במזומן,ניתן לתאם בטלפון 09-9720000.

לבחירתך מגוון תוספות ושדרוגים
בחירת צבע מידע נוסף עלות התוספת
לבן
0
שחור
0
תכונות
טווח מחירים: רמקולים ניידים 1000-2000 ₪
עוד מוצרים בקטגוריה:

רמקולים ניידים או רמקול

נתונים נוספים

ה- SoundForm Elite הוא רמקול Hi-Fi חכם, פרי שיתוף פעולה בין מומחי הסאונד ב- Devialet בשילוב יכולות הטעינה האלחוטית של Belkin.

הרמקול מעוצב בצורה שנועדה להתאים לגלי הקול כך שהחדר יתמלא בסאונד מדהים ועוצמתי. טכנולוגיית הסאונד הייחודית של Devialet מאפשרת לסאונד להישמע הכי קרוב לאיך שההקלטה המקורית נשמעת, עם באסים מודגשים ויכולת לתת תשומת לב לפרטים הקטנים בכל עוצמת שמע שתבחרו.

הרמקול מגיע עם תמיכה מלאה ב- Google Assistant, כך שניתן באמצעותו לנגן מוזיקה באמצעות פקודות קוליות, להשתמש בחיפוש גוגל, לנהל משימות ביומן ולשלוט בהתקנים בבית – הכל בעזרת הקול וללא מגע ידיים.

הרמקול יכול להתחבר לרמקול SoundForm Elite אחר או לכל רמקול שתומך ב- Google Assistant, ליצירת חוויה של האזנה מתמשכת (מולטי-רום) בכל חדרי הבית.

הפיצ'ר המרכזי של הרמקול הוא יכולת הטעינה האלחוטית המשולבת בו. רק מניחים את הנייד על כן הטעינה המובנה במכשיר, והטעינה מתחילה מאליה (במכשירים תומכים). טכנולוגיית Push-Push של Devialet מבטלת את הויברציות של השמע ומבטיחה שהמכשיר יישאר יציב בעמדתו במהלך השימוש.

הרמקול מעוצב בצורה קומפקטית המתאימה לכל פינה בכל חדר בבית. למרות גודלו הקטן, הוא עוצמתי ביותר- מספיק בשביל למלא בסאונד כל חדר בבית שתבחרו עבורו.

רמקול דינאמי מובנה בקוטר 35mm

2 וופרים בקוטר 70mm עם טכנולוגיית "Push-Push" לביטול רטט

מקסימום עוצמה: 2 x 60watts

טווח תדרים: 40–20,000Hz

SPL Max: 90 dB SPL +/- 3dB

תמיכה ב- Google Assistant

2 מיקרופונים מובנים לשליטה קולית

Bluetooth 5.0

Wifi 802.11b/g/n/ac (2.4GHz/5Ghz)

טעינה אלחוטית עד 10-watt, מתאים למכשירים התומכים בטעינה אלחוטית בתקן QI

מקשי מגע על גבי המכשיר: Play/Pause, Mute, Vol +/-, BT

מידות המוצר: 162 מ"מ רוחב/עומק, 168.5 מ"מ גובה. משקל: 1.25 ק"ג