אקדח עיסוי מקצועי מבית CARBON דגם Muscle Gun M4

-9648683081.3919
קנה עכשיו ב - 890
  • נוח לשימוש -כפתור הדלקה ON/OFF פשוט וידידותי הכולל הגברת המהירויות השונות והצגה ע"י נוריות חיווי LED לפי רמות מהירות. ארבעה סוגי ראשים שונים נשלפים להחלפה מהירה לעיסוי באזורים השונים בגוף כגון: גב, זרועות, כתפיים, שרירי הצוואר, רגליים ועוד.
  • שקט במיוחד אקדח עיסוי קומפקטי נייד לשחרור והקלה על השרירים. מעולה למתאמנים, פיזיותרפיסטים, מעסים או כל אחד! המכשיר המקצועי מאפשר לך לטפל בשרירים בעיצומו של אימון! מגביר את זרימת הדם ואת טווח התנועה. בעיצוב קל ונייד שיכול להיכנס לתוך התיק או הכיס ולהשתמש בו בבית, במשרד, בחוץ, ואפילו בטיול. עוזר ומקל על כאבי שרירים בכל עת ובכל מקום.
  • בריאותי - מאיץ את החלמת הרקמות בשרירים, מסייע להקלה בנוקשות וכאבי השרירים ומשפר את טווח התנועה, מומלץ להשתמש בו לפני האימון לשיפור זרימת הדם וחימום השריר וגם לאחר האימון לשחרור ושיקום מהיר של שרירי הגוף. מתאים לגברים ונשים כאחד לעיסוי רקמות עמוק, עיצוב הגוף והורדה במשקל.
  • עוצמתי - מנוע חזק ועוצמתי בהספק של עד 3300 נקישות לדקה בעל ביצועים גבוהים עם 4 הגדרות מהירות לפי בחירה אישית לעיסוי עמוק ומקצועי והתאוששות השרירים.
  • עיצוב -בעל ידית ארגונומית רכה ונוחה במיוחד לכל חלקי הגוף מוגנת זיעה למניעת החלקות בעת השימוש. עשוי מחומרים חזקים מאוד לשמירה על המוצר מנפילות.
  • שקט - טכנולוגיית Silent Super שקט במיוחד לא יפריע לכם ולסובבים אתכם בעת השימוש. לשימוש אלחוטי סוללת ליתיום נטענת 1800mAH לשימוש של עד 60 דקות רצופות ללא חיבור לחשמל.
  • בטיחותי - מנגנון בטיחות ע"י חיישן אוטומטי לכיבוי לאחר 15 דקות שימוש למניעת שימוש מופרז וחימום יתר של המנוע.


אביזרי ספורט CARBON דגם Muscle Gun M4 - קרבון


מספר מכירה
23027525

תשלומים
עד  36  תשלומים ללא ריבית
זמן אספקה
עד 14 ימי עבודה מיום קבלת אישור העסקה מטעם חברת האשראי
דמי טיפול ומשלוח
משלוח חינם
משלוח עד הבית עם שליח
אחריות
אחריות שנה ע"י סיריוס אלקטרוניקה
אמצעי תשלום
מכבדים את כל סוגי האשראי התקפים בישראל,למעוניינים לשלם במזומן,ניתן לתאם בטלפון 09-9720000.

תכונות
טווח מחירים: עד 1000 ₪

נתונים נוספים

נוח לשימוש -כפתור הדלקה ON/OFF פשוט וידידותי הכולל הגברת המהירויות השונות והצגה ע"י נוריות חיווי LED לפי רמות מהירות. ארבעה סוגי ראשים שונים נשלפים להחלפה מהירה לעיסוי באזורים השונים בגוף כגון: גב, זרועות, כתפיים, שרירי הצוואר, רגליים ועוד.
שקט במיוחד אקדח עיסוי קומפקטי נייד לשחרור והקלה על השרירים. מעולה למתאמנים, פיזיותרפיסטים, מעסים או כל אחד! המכשיר המקצועי מאפשר לך לטפל בשרירים בעיצומו של אימון! מגביר את זרימת הדם ואת טווח התנועה. בעיצוב קל ונייד שיכול להיכנס לתוך התיק או הכיס ולהשתמש בו בבית, במשרד, בחוץ, ואפילו בטיול. עוזר ומקל על כאבי שרירים בכל עת ובכל מקום.
בריאותי - מאיץ את החלמת הרקמות בשרירים, מסייע להקלה בנוקשות וכאבי השרירים ומשפר את טווח התנועה, מומלץ להשתמש בו לפני האימון לשיפור זרימת הדם וחימום השריר וגם לאחר האימון לשחרור ושיקום מהיר של שרירי הגוף. מתאים לגברים ונשים כאחד לעיסוי רקמות עמוק, עיצוב הגוף והורדה במשקל.
עוצמתי - מנוע חזק ועוצמתי בהספק של עד 3300 נקישות לדקה בעל ביצועים גבוהים עם 4 הגדרות מהירות לפי בחירה אישית לעיסוי עמוק ומקצועי והתאוששות השרירים.
עיצוב -בעל ידית ארגונומית רכה ונוחה במיוחד לכל חלקי הגוף מוגנת זיעה למניעת החלקות בעת השימוש. עשוי מחומרים חזקים מאוד לשמירה על המוצר מנפילות.
שקט - טכנולוגיית Silent Super שקט במיוחד לא יפריע לכם ולסובבים אתכם בעת השימוש. לשימוש אלחוטי סוללת ליתיום נטענת 1800mAH לשימוש של עד 60 דקות רצופות ללא חיבור לחשמל.
בטיחותי - מנגנון בטיחות ע"י חיישן אוטומטי לכיבוי לאחר 15 דקות שימוש למניעת שימוש מופרז וחימום יתר של המנוע.

4 ראשים מתחלפים
לעיצוב והרזיית הגוף
נייד וקל לשימוש
4 מהירויות
לשחרור והקלה על השרירים
מנוע עוצמתי
סוללה נטענת

כלול באריזה:
אקדח עיסוי
4 ראשים מתחלפים
הוראות הפעלה עברית, אנגלית

מפרט טכני:
4 רמות מהירות
סוללת ליתיום 1800-mAh
זמן סוללה 60 דקות
עוצמת מנוע מהירות 3300 נקישות לדקה
שקע טעינה מיקרו USB
מידות המוצר: 4.8*9*14.3 ס"מ
משקל המוצר: 0.65 ק"ג