מיקרופון + מעמד מבית FIFINE דגם K690

מק"ט: 142926
מספר מכירה: 23027086
-13902457994.4302
קנה עכשיו ב - 499
  • המיקרופון FIFINE K690 מעוצב להראות מדהים . בזכות בגודל הקומפקטי וצורה העגולה ועדינה , תוכל למקם את המיקרופון שלך בכל מקום גם לעיניי הצופים שלך !
  • PLUG AND PLAY - חבר את הUSB והמיקרופון מוכן לעבודה- למשחק שלך !
  • הכפתור מחזיק מעמד היטב ומונע מסינים שיכולים לקרות בטעות . המחוון LED מאפשר לך לזהות בכל עת האם המיקרופון שלך מופעל או עבר למצב "השתק" בטעות.
  • תוכל להשתמש במיקרופון דרך הנייד שלך ( עם מתאם מתאים) , כך תוכל לגלות חוויה חדשה של הקלטה בדרך , גמישות ונוחות. בכל מקום , מטבח , בחוץ , במיטה תוכל להצטרף לשיחה אונליין או לשיחת וידאו עם האיכות אודיו הטובה ביותר.
  • איכות בניית המיקרופון היא ללא פשרה, ומאפשר לך ביטחון . רחוק מי להיות רק הרגשה, איכות החומרים מאפשרים צליל טוב יותר, נקי ומפחית את רעשי הרקע
  • המיקרופון כולל בקרת עוצמת קול דרך אוזניות , והופך את השימוש לקל יותר ומהיר יותר - עם השהיה נמוכה. כשהאוזניות מחוברות למיקרופון , תוכל עדיין לשלוט בעוצמה דרך המחשב שלך תוך כדי עבודה . המיקרופון FIFINE K690 עומד גבוה יותר ממיקרופון שולחני רגיל , כך שה "קפסולה" לא תגיע לך יותר קרוב לפה ולא לגובה החזה. המיקרופון ניתן לכוונון אחורה וקדימה.


מיקרופון FIFINE דגם K690 - פייפן


מספר מכירה
23027086

תשלומים
עד  36  תשלומים ללא ריבית
זמן אספקה
עד 7 ימי עבודה מיום קבלת אישור העסקה מטעם חברת האשראי
דמי טיפול ומשלוח
משלוח חינם
אחריות
שנה על ידי בנדא מגנטיק
אמצעי תשלום
מכבדים את כל סוגי האשראי התקפים בישראל,למעוניינים לשלם במזומן,ניתן לתאם בטלפון 09-9720000.

תכונות
דגם: מיקרופונים K690
מותג: מיקרופונים FIFINE
טווח מחירים: מיקרופונים עד 1000 ₪
עוד מוצרים בקטגוריה:

מיקרופונים או מיקרופון

נתונים נוספים

המיקרופון FIFINE K690 מעוצב להראות מדהים . בזכות בגודל הקומפקטי וצורה העגולה ועדינה , תוכל למקם את המיקרופון שלך בכל מקום גם לעיניי הצופים שלך !
PLUG AND PLAY - חבר את הUSB והמיקרופון מוכן לעבודה- למשחק שלך !
הכפתור מחזיק מעמד היטב ומונע מסינים שיכולים לקרות בטעות . המחוון LED מאפשר לך לזהות בכל עת האם המיקרופון שלך מופעל או עבר למצב "השתק" בטעות.
תוכל להשתמש במיקרופון דרך הנייד שלך ( עם מתאם מתאים) , כך תוכל לגלות חוויה חדשה של הקלטה בדרך , גמישות ונוחות. בכל מקום , מטבח , בחוץ , במיטה תוכל להצטרף לשיחה אונליין או לשיחת וידאו עם האיכות אודיו הטובה ביותר.
איכות בניית המיקרופון היא ללא פשרה, ומאפשר לך ביטחון . רחוק מי להיות רק הרגשה, איכות החומרים מאפשרים צליל טוב יותר, נקי ומפחית את רעשי הרקע
המיקרופון כולל בקרת עוצמת קול דרך אוזניות , והופך את השימוש לקל יותר ומהיר יותר - עם השהיה נמוכה. כשהאוזניות מחוברות למיקרופון , תוכל עדיין לשלוט בעוצמה דרך המחשב שלך תוך כדי עבודה . המיקרופון FIFINE K690 עומד גבוה יותר ממיקרופון שולחני רגיל , כך שה "קפסולה" לא תגיע לך יותר קרוב לפה ולא לגובה החזה. המיקרופון ניתן לכוונון אחורה וקדימה.
 
תוציא את המיקרופון בקלות ותניח אותו על המעמד עם המתאם ( כלול) , כך תשפר את איכות הצליל ואת תחושת המקצועיות בהקלטה בסטודיו שלך ! המיקרופון FIFINE K690 מעוצב להראות מדהים . בזכות בגודל הקומפקטי וצורה העגולה ועדינה , תוכל למקם את המיקרופון שלך בכל מקום גם לעיניי הצופים שלך !
הכפתור על המיקרופון מאפשר לך לעבור בין הילוכי קרדיואיד , לא-כיוונית, דו-כיוונית וסטריאו, ומוסיף ממדים שונים לשימוש במיקרופון בשידור או הקלטה מהבית בו תוכל לבחור לנטרל רעשים רקע . כשברגע הקלטת שיחה/ פודקאסט/ תגובה עם בן אדם נוסף היושב בצד השני של שולחן, תוכל לעבור מי מצב קרדיואיד למצב דו-כיווני המאפשר לך להקליט ולשמוע בשני הצדדים של המיקרופון. אם תרצה להקליט את כל הרקע עם צליל מעודן , תוכל להשתמש בהקלטת צליל ב360 מעלות.

מה בערכה :
מיקרופון K690
מעמד ניתן להתאמה
כבל USB A ל- B מיני 2מ'
מתאם זכר 5/8 לנקבה 3/8
חוברת הוראות

מתח עבודה / צריכת זרם חשמלי : 80-150 mA V5
קצב דגימה : 48 KHz
קצב ביטים: 16 Bit
קפסולות : 3 FIFINE PROPRIETY קפסולות קונדנסור 14 ס"מ
תצורת הקלטה : סטראיו, קרדיאויד, רב כיוונית, דו-כיוונית
תגובת תדר : 20 Hz – 20KHz
רגישות : -45dB +_ 3dB (at 1kHz)
יחס אות לרעש :65 dB
מקסימום SPL : 130 dB