אוזניות אלחוטיות מבית Razer דגם BlackShark V2 Pro מק”ט 90903-001-22

מק"ט: 142228
מספר מכירה: 23026640
-10339509189.8458
קנה עכשיו ב - 799
3% הנחה בהזנת קוד קופון: EXTRA
  • אם תמיד חלמת להתחרות ולנצח, כדאי שתצטייד באוזניות הגיימינג החדשות של Razer מדגם ה-BlackShark V2 Pro, הכוללות טכנולוגיה אלחוטית מסוג HyperSpeed ומשלבות בין צליל נקי ומיקרופון איכותי.
  • תתחילו ליהנות ולנצח עם ה"נשק" המושלם!
  • אם היעוד שלך הוא להתחרות ולנצח , תצטייד באוזניות Razer BlackShark V2 Pro , אוזניות גיימינג . כולל טכנולוגית אלחוטית Razer™ HyperSpeed ,ושילוב בין צליל נקי מיקרופון אולטימטיבי , איכות שמע ובידוד רעשים.


אוזניות RAZER1 דגם BlackShark V2 Pro - רייזר1


מספר מכירה
23026640

תשלומים
עד  36  תשלומים ללא ריבית
זמן אספקה
עד 7 ימי עבודה מיום קבלת אישור העסקה מטעם חברת האשראי
דמי טיפול ומשלוח
משלוח חינם
אחריות
שנה ע"י היבואן בנדא מגנטיק בע"מ
אמצעי תשלום
מכבדים את כל סוגי האשראי התקפים בישראל,למעוניינים לשלם במזומן,ניתן לתאם בטלפון 09-9720000.

תכונות
מותג: אוזניות RAZER1
עיצוב האוזניות: אוזניות קשת עורפיות
דגם: אוזניות BlackShark V2 Pro
חיבור למכשיר: אוזניות אלחוטיות
עוד מוצרים בקטגוריה:

אוזניות

נתונים נוספים

אם תמיד חלמת להתחרות ולנצח, כדאי שתצטייד באוזניות הגיימינג החדשות של Razer מדגם ה-BlackShark V2 Pro, הכוללות טכנולוגיה אלחוטית מסוג HyperSpeed ומשלבות בין צליל נקי ומיקרופון איכותי.
תתחילו ליהנות ולנצח עם ה"נשק" המושלם!
אם היעוד שלך הוא להתחרות ולנצח , תצטייד באוזניות Razer BlackShark V2 Pro , אוזניות גיימינג . כולל טכנולוגית אלחוטית Razer™ HyperSpeed ,ושילוב בין צליל נקי מיקרופון אולטימטיבי , איכות שמע ובידוד רעשים.

טכנולוגיה אלחוטית Razer™ HyperSpeed
עם שידור מהיר במיוחד והשהיה נמוכה ביותר , האוזניות אלחוטיות Razer BlackShark V2 Pro כולל יתרון מוביל בתעשייה, חיבור אלחוטי 2.4 GHZ , לאפשר סנכרון מלא ללא השהיה בן השמע למשחק שלך .

דרייברים Razer™ Triforce Titanium - (50 ממ)
הפטנט עיצוב החדש של RAZER מאפשר למהנדסים לתכנן כל דרייבר בהתאמה אישית , לתת הרגשה שיש שלושה - עם שכפול רעשים נמוכים , ביינונים וגבוהים לשמע עשירה יותר , בהירות צליל ובס עוצמתי . האוזניות האלחוטיות Razer BlackShark V2 Pro כולל דיאפרגמות עם ציפוי טיטניום , המאפשרים בהירות נוספת לכל צליל .

מיקרופון RAZER™ HYPERCLEAR SUPERCARDIOID
תבנית המיקרופון הנשלף ( 9.9. mm mic) מאפשר צלילים גבוהים יותר ו ביטול רעשים יעיל במיוחד לאומת מיקרופונים cardioid אחרים ומאפשר שכפול מדויק של הקול שלך בזכות רגישות תדרים מיקרופון האוזניות אלחוטיות Razer BlackShark V2 Pro תומך ב- Razer Syncapse 3 לקבלת גישה להגדרות מיקרופון מתקדמות.

ביטול רעשים פסיבי מתקדם ו כריות MEMORY FOAM
בן רעשי עידוד של הקהל לשריקות , האוזניות האלחוטיות Razer BlackShark V2 Pro מנטרלות רעש באמצעות כריות קטיפה שמכסות את כל האוזן שלך המייצרות חותם מושלם לבידוד קול גדול יותר . האריג נשימה החדש שלנו ממזער את הזיעה ואת החום המיוצרים ממגע עור .

THX Game Profiles
הגבר את התודעה שלך למשחק עם צליל סאונד של דור-הבא המספק דיוק מיקום נקודתי ואקוסטיקה קרובה מאוד למציאות בעת לחיצת על היתרון שלך בגרסה העדכנית ביותר : THX Game Profiles החל פרופילים מותאמים אישית המשפרים עיצוב שמע קיים במשחקים המועדפים עליך. בחר בין מצב סביבתי מסוג THX עבור טבילה אמתית של החיים, או מצב תחרותי THX לקבלת מודעות מרחבית גדולה יותר .