מקלדת גיימינג מכנית מבית CORSAIR דגם K95 RGB PLATINUM CHERRY® MX Speed Black (KR2)

-5255387099.7699
  • CORSAIR K95 RGB PLATINUM כוללת סוויטצ'ים מכניים מסדרת CHERRY® MX עם מסגרת אלומיניום עמידה וקלה. המקלדת מגיעה עם אחסון פנימי בנפח 8 מגה עד ל 3 פרופילים שונים ותאורת LED דינמית עם טכנולוגיית Lightedge חדשנית.
  • K95 PLATINUM מעלה את ביצועי CORSAIR לרמה אחרת באמצעות סוויטצ'ים מכניים מסדרת CHERRY® MX Speed מספקים זמני תגובה מהירים במיוחד, עם מרחק הפעלה קצר של 1.2 מ"מ ותאורת LED דינמית פר מתג.


מקלדת|עכבר|סט מקלדת CORSAIR דגם K95 RGB PLATINUM - קורסייר


מספר מכירה
23026039

תשלומים
עד  36  תשלומים ללא ריבית
זמן אספקה
עד 7 ימי עבודה מיום קבלת אישור העסקה מטעם חברת האשראי
דמי טיפול ומשלוח
משלוח חינם
אחריות
שנה על ידי בנדא מגנטיק
אמצעי תשלום
מכבדים את כל סוגי האשראי התקפים בישראל,למעוניינים לשלם במזומן,ניתן לתאם בטלפון 09-9720000.

נתונים נוספים

CORSAIR K95 RGB PLATINUM כוללת סוויטצ'ים מכניים מסדרת CHERRY® MX עם מסגרת אלומיניום עמידה וקלה. המקלדת מגיעה עם אחסון פנימי בנפח 8 מגה עד ל 3 פרופילים שונים ותאורת LED דינמית עם טכנולוגיית Lightedge חדשנית.
K95 PLATINUM מעלה את ביצועי CORSAIR לרמה אחרת באמצעות סוויטצ'ים מכניים מסדרת CHERRY® MX Speed מספקים זמני תגובה מהירים במיוחד, עם מרחק הפעלה קצר של 1.2 מ"מ ותאורת LED דינמית פר מתג.

 

הקצו פקודות מאקרו לכל אחד מ -6 מקשי המאקרו הייעודיים. מגיעים בטקסטורה שונה מיתר המתגים כך שתוכלו להימנע מלחיצה מוטעית.
K95 PLATINUM מציגה את הרמה הגבוהה ביותר של התאמה אישית למקלדת. באמצעות בניית מסגרת אלומיניום מיוחדת הכוללת טכנולוגיית LightEdge חדשנית, תוכלו להאיר את חלל החדר בתאורת RGB מדהימה.
תוכנת CORSAIR iCUE מאפשרת בקרת תאורה דינמית חכמה, מקשי מאקרו מתוכנתים ומערכת תאורה עם סנכרון מלא על כל הציוד ההיקפי של CORSAIR כולל מאווררים.