מקלדת גיימינג מכנית מבית CORSAIR דגם K60 RGB PRO Low Profile CHERRY® MX

מק"ט: 137736
מספר מכירה: 23026037
-17249726432.85
קנה עכשיו ב - 489
  • RGB PRO K60 נועדה לספק ביצועים מבטיחים באמצעות סוויטצ'ים מסדרת CHERRY® MX Low profile speed שמגיעה בעיצוב דק ומפתיע עם מסגרת אלומיניום איכותית ותאורת LED אחורית דינמית עם שליטה חכמה פר מקש.
  • תאורה דינמית חיה vivid RGB backlighting ניתן לתכנת באמצעות תוכנת CORSAIR iCUE תאורת LED אחורית דינמית עם שליטה חכמה פר מקש, הקצו פקודות מאקרו וצרו תאורה דינמית בסטייל שמתאים לכם, ואף ליתר האביזרים של CORSAIR – הכל בתוכנה אחת.


מקלדת|עכבר|סט מקלדת CORSAIR דגם K60 RGB PRO Low - קורסייר


מספר מכירה
23026037

תשלומים
עד  36  תשלומים ללא ריבית
זמן אספקה
עד 7 ימי עבודה מיום קבלת אישור העסקה מטעם חברת האשראי
דמי טיפול ומשלוח
משלוח חינם
אחריות
שנה על ידי בנדא מגנטיק
אמצעי תשלום
מכבדים את כל סוגי האשראי התקפים בישראל,למעוניינים לשלם במזומן,ניתן לתאם בטלפון 09-9720000.

נתונים נוספים

RGB PRO K60 נועדה לספק ביצועים מבטיחים באמצעות סוויטצ'ים מסדרת CHERRY® MX Low profile speed שמגיעה בעיצוב דק ומפתיע עם מסגרת אלומיניום איכותית ותאורת LED אחורית דינמית עם שליטה חכמה פר מקש.
תאורה דינמית חיה vivid RGB backlighting ניתן לתכנת באמצעות תוכנת CORSAIR iCUE תאורת LED אחורית דינמית עם שליטה חכמה פר מקש, הקצו פקודות מאקרו וצרו תאורה דינמית בסטייל שמתאים לכם, ואף ליתר האביזרים של CORSAIR – הכל בתוכנה אחת.

 

עם ניסיון של עשרות שנים, ל- CHERRY® יש מורשת גדולה בתור הבחירה של שחקני הפרו ליג ו Esports ברחבי העולם. הסוויט'צים מסדרת CHERRY® מיוצרים בגרמניה ומהונדסים לעמוד לאורך זמן רב עם אמינות מובטחת ותחושת לחיצה עקבית על כל מקש לכל אורך חיי המקלדת. RGB Low Profile Speed CHERRY MX - מספקים זמני תגובה מהירים במיוחד ומרחק הפעלה קצר של 1.0 מ"מ בלבד!

עוצבה עם מסגרת אלומיניום מוברשת ביחד עם אנודייז שחור למראה מסוגנן ומודרני ואין ספור מבחני עמידות בקפידה רבה.
תוכנת CORSAIR iCUE מאפשרת בקרת תאורה דינמית חכמה, מקשי מאקרו מתוכנתים ומערכת תאורה עם סנכרון מלא על כל הציוד ההיקפי של CORSAIR כולל מאווררים.