שלט CORSAIR דגם ELGATO STREAM DECK

-14552430928.4507
קנה עכשיו ב - 749
  • בעזרת Stream Deck קחו שליטה מלאה על התוכן והתמקדו במה שחשוב ביותר: הקהל שלכם!
  • גיבוי ויצירה- תתחילו ליצור תוכן איכותי המגובה על ידי הטכנולוגיה הטובה ביותר בעולם. בעזרת Stream Deck תציגו את היצירתיות ב- Twitch YouTube | כל זאת תוך התמקדות בקהל.
  • השליטה בידיים שלכם- 15 מקשי LCD המתוכננים להפעלת פעולות בלתי מוגבלות מבטלים את הצורך למפות ולשנן קיצורי מקשים. פעולת מישוש בלחיצה אחת מאפשרת לך להחליף סצנה / מדיה, התאמות שמע ועוד תוך כדי משוב חזותי לפקודות שלכם. רמת שליטה זו כעת בידיים שלכם


סטרימר CORSAIR דגם ELGATO STREAM DECK - קורסייר


מספר מכירה
23025763

תשלומים
עד  36  תשלומים ללא ריבית
זמן אספקה
עד 7 ימי עבודה מיום קבלת אישור העסקה מטעם חברת האשראי
דמי טיפול ומשלוח
משלוח חינם
אחריות
שנתיים יצרן על ידי בנדא
אמצעי תשלום
מכבדים את כל סוגי האשראי התקפים בישראל,למעוניינים לשלם במזומן,ניתן לתאם בטלפון 09-9720000.

תכונות
מותג: CORSAIR
דגם: ELGATO STREAM DECK
טווח מחירים: עד 1000 ₪

נתונים נוספים

בעזרת Stream Deck קחו שליטה מלאה על התוכן והתמקדו במה שחשוב ביותר: הקהל שלכם!
גיבוי ויצירה- תתחילו ליצור תוכן איכותי המגובה על ידי הטכנולוגיה הטובה ביותר בעולם. בעזרת Stream Deck תציגו את היצירתיות ב- Twitch YouTube | כל זאת תוך התמקדות בקהל.
השליטה בידיים שלכם- 15 מקשי LCD המתוכננים להפעלת פעולות בלתי מוגבלות מבטלים את הצורך למפות ולשנן קיצורי מקשים. פעולת מישוש בלחיצה אחת מאפשרת לך להחליף סצנה / מדיה, התאמות שמע ועוד תוך כדי משוב חזותי לפקודות שלכם. רמת שליטה זו כעת בידיים שלכם

עיצוב מתכתי
כרטיסי הלכידה של ELGATO מסתנכרנים עם הסטרים דק באמצעות, OBS, Twitch, Twitter, TipeeeStream, XSplit, YouTube ועוד. Stream Deck משלב את הכלים שלכם ומזהה באופן אוטומטי את הסצנות, המדיה והשמע שלכם ומאפשר לכם לשלוט בלחיצת מקש מהירה.

התראות אוטומטיות
אבל בין תודה לתורמים לבין קבלת פנים למנויים חדשים יש הזדמנות רבה לביטוי עצמי. הפעילו את Stream Deck כדי לייצב את התעלולים שלכם על המסך באמצעות קבצע GIF, תמונות, קטעי וידאו ושמע. האפשרויות שלכם הן אינסופיות, אז חקרו והתנסו בלחיצה אחת.

התאמה אישית
התאמה אישית של Stream Deck היא ללא מאמץ. פשוט גרור ושחרר פעולות על מקשים, והפוך אותם לשלך באמצעות סמלים מותאמים אישית. צריכים פעולות נוספות? הפוך מקשים לתיקיות כדי לצבור ולגשת לכמה פעולות שתרצה. יתרה מכך, שמור תצורות מפתח ייחודיות כפרופילים ייעודיים למשחקים ואפליקציות שונות, החלף ביניהן בזמן אמת ושתף אותן עם יוצרים אחרים.

• משקל: 190 גרם
• ממשק: כבל USB 2.0 משולב (150 ס"מ / 59.1 אינץ ')
• מידות: 118x84x21mm/4.6x3.3x0.8in