רובוט לניגוב רצפות תוצרת IROBOT דגם 240 Braava jet

-103249477069.958
מחיר המוצר באתר: 893 ₪
  • רובוט לניגוב רצפות 240 Braava jet
  • דגם 240 Braava jet הינו רובוט לניגוב רצפות אשר בלחיצת כפתור בלבד, מבצע ניגוב יבש, ניגוב לח או ניגוב רטוב בעזרת מטליות חד פעמיות או רב פעמיות של iRobot לשימוש חוזר.
  • הרובוט מנקה עד 20 מ"ר בניגוב רטוב ועד 25 מ"ר בניגוב לח או יבש.
  • Braava Jet אינו מתיז על רהיטים או קירות. לפני שהרובוט מתיז, הוא ינוע לאחור כדי לוודא שהוא מתיז על חלק רצפה שאותו הוא מזהה כנטול חפצים.
  • שקט כלחישה Braava Jet : בראווה ג'ט ינקה עבורך את מרצפות הבית בלי להפריע לפעילות היומיומית או לשנתך. בראווה ג'ט משתמש במטליות מיקרופייבר חד פעמיות או רב פעמיות (לשימוש חוזר). כאשר בראווה ג'ט מזהה קצוות, רגלי כסאות או מכשולים אחרים, הוא מנקה סביבם ולאחר מכן חוזר לנתיב המקורי וממשיך בניקוי.

שואב אבק iRobot דגם 240 Braava jet - אירובוט


מספר מכירה
22998496

תשלומים
עד  36  תשלומים ללא ריבית
זמן אספקה
עד 7 ימי עבודה מיום קבלת אישור העסקה מטעם חברת האשראי
דמי טיפול ומשלוח
משלוח חינם
אחריות
*שנתיים ע"י קהלת (אחריות לסוללה הינה שנה בלבד. ולמכשיר שנה ושנה נוספת כנגד רישום באתר שלנו תוך 30 יום מיום הרכישה).
אמצעי תשלום
מכבדים את כל סוגי האשראי התקפים בישראל,למעוניינים לשלם במזומן,ניתן לתאם בטלפון 09-9720000.

תכונות
מותג: iRobot
טווח מחירים: 500-1000 ₪
סוג: שואב אבק רטוב יבש
הספק: - וואט
עוצמת יניקה: -
אמצעי איסוף: מיכל איסוף
משקל: - ק”ג
דגם: 240 Braava jet

נתונים נוספים

רובוט לניגוב רצפות 240 Braava jet
דגם 240 Braava jet הינו רובוט לניגוב רצפות אשר בלחיצת כפתור בלבד, מבצע ניגוב יבש, ניגוב לח או ניגוב רטוב בעזרת מטליות חד פעמיות או רב פעמיות של iRobot לשימוש חוזר.
הרובוט מנקה עד 20 מ"ר בניגוב רטוב ועד 25 מ"ר בניגוב לח או יבש.
Braava Jet אינו מתיז על רהיטים או קירות. לפני שהרובוט מתיז, הוא ינוע לאחור כדי לוודא שהוא מתיז על חלק רצפה שאותו הוא מזהה כנטול חפצים.
שקט כלחישה Braava Jet : בראווה ג'ט ינקה עבורך את מרצפות הבית בלי להפריע לפעילות היומיומית או לשנתך. בראווה ג'ט משתמש במטליות מיקרופייבר חד פעמיות או רב פעמיות (לשימוש חוזר). כאשר בראווה ג'ט מזהה קצוות, רגלי כסאות או מכשולים אחרים, הוא מנקה סביבם ולאחר מכן חוזר לנתיב המקורי וממשיך בניקוי.


 
מצב ניגוב רטוב:
במצב ניגוב רטוב, בראווה מבצע כיסוי בשלושה שלבים, זהה לאופן בו אתם מנקים את ביתכם. הרובוט נע קדימה למרחק קצר לצד אחד, חוזר מעט לאחור, ולאחר מכן נע קדימה לצד השני ומחליף מצד לצד במהלך ניקוי האזור. לאחר הפעולה המשטח ישאר נקי מלכלוך וכתמים שמנוניים. כל זאת בראווה עושה בשטח מרבי של עד 20 מ"ר בניגוב רטוב. 
תפעול פשוט:
ברגע שחיברת את מטלית הניקוי המתאימה, בראווה ג'ט יזהה אוטומטית את הכרית ויתאים את שיטת הניקוי בהתבסס על הכרית שנבחרה. בשלב הבא פשוט הנח את בראווה על הרצפה ולחץ על כפתור ה CLEAN לתחילת העבודה.
שלושה מצבי ניקוי:
בראווה ג'ט יכול לנקות לפי שלושה מצבים מצב ניקוי רטוב, לח ויבש. בראווה ג'ט יזהה את כרית הניקוי שנבחרה ויתאים את שיטת הניקוי. בניגוב רטוב - בראווה מנקה בשלושה שלבים, זהה לאופן שבו אתם מנקים את ביתכם, בניגוב לח בראווה יבצע ניקוי עדין ויסודי ובניגוב יבש בראווה ינוע קדימה בזריזות ובקו ישר לכיסוי מלא של האזור.
תפעול פשוט:
בחר את כרית הניקוי המתאימה , החלק את כרית הניקוי למסילות שבתחתית הרובוט עד הישמע צליל נקישה, בראווה ג'ט יזהה אוטומטית את הכרית ויתאים את שיטת הניקוי בהתבסס על הכרית שנבחרה. במידה ובחרת בכרית לניגוב רטוב (כרית כחולה) או ניגוב לח (כרית כתומה) מלא את הרובוט במים, לחץ פעם אחת על CLEAN כדי להעיר את הרובוט ופעם נוספת על בCLEAN לתחילת מחזור הניקוי.
תחימת אזור הניקיון:
באמצעות מצב Virtual Wall ניתן ליצור מחסום בלתי נראה כדי שהרובוט ימנע מניקוי חלק של החדר. התחילו כאשר הרובוט כבוי. בעת הצבת הרובוט שימו לב שקו בלתי נראה יווצר בקו ישר עם חלקו האחורי של הרובוט. להפעלת מצב Virtual Wall, התחילו כאשר הרובוט כבוי ולחצו על לחצן CLEAN והשאירו לחוץ עד להופעת שני קווים כחולים בחלקו העליון של הרובוט. הקווים הכחולים מציינים שמצב Virtual Wall הופעל.